اسکنر سه بعدی EinScan H از برند Shining 3D

طراحی اختصاصی برای اسکن سه بعدی بدن و صورت

مناسب برای کابردهای پزشکی، مجسمه سازی، اسکن سه بعدی صنعتی و اجسام بزرگ

اسکنر سه بعدی EinScan H از برند Shining 3D

طراحی اختصاصی برای اسکن سه بعدی بدن و صورت

مناسب برای کابردهای پزشکی، مجسمه سازی، اسکن سه بعدی صنعتی و اجسام بزرگ

امروزه دیگر می‌توانیم یک اسکنر سه بعدی دستی و قابل حمل پیدا کنیم که هزینه‌ی زیادی هم نداشته باشد و از طرفی برای اسکن اجسام با اندازه‌های مختلف به خوبی عمل کند. Shining 3D سازنده‌ای که آن را به خاطر اسکنرهای سه بعدی حرفه‌ایش می‌شناسیم (اگرچه چاپگرهای سه بعدی هم تولید می‌کند) سری اسکنرهای EinScan خود را با دو محصول هیبریدی جدید رونمایی کرد : EinScan H و EinScan HX.

EinScan H از جمله اسکنرهای قابل حمل است که دو منبع نور را در خود جای داده تا برنامه‌ها و نیازهای مختلف اسکن را برطرف نماید. تجهیز این اسکنر با نور LED و مادون قرمز، آن را برای دستیابی به اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی و با جزئیات کامل مناسب می‌سازد. توانایی بالا در ضبط دقیق داده‌ها موجب شده تا EinScan H برای اسکن سه بعدی بدن، صورت و حتی موی بسیار مناسب باشد. از طرفی وجود یک دوربین رنگی داخلی با میدان دید بزرگ به این اسکنر کمک می‌کند تا در عرض چند دقیقه اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی را انجام دهد. ضمنا برای اهداف حرفه‌ای و تجاری، معماری و مدل‌سازی سه بعدی، طراحی مولد و مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و اسکن بدن انسان گزینه‌ی بسیار مطلوبی است.

منبع نور هیبریدی 

همان‌طور که گفتیم وجود دو منبع نور در این اسکنر موجبات اسکن سریع اجسام یا بدن را بدون نیاز به هیچ نشانگری فراهم می‌کند. شواهد حاکی از آن است که استفاده از این اسکنر در به دست آوردن ‌داده‌های اسکن مو و سایر نقاط تیره رنگی که چالش برانگیز است، بسیار موثر است. افزون بر این به دلیل نامرئی بودن نور مادون قرمز، اسکن صورت را می‌توان با چشم غیر مسلح و کاملا ایمن و راحت انجام داد. با وجود چنین قابلیت‌هایی این اسکنر گزینه‌ی مناسبی در صنعت پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی، هنر، نمایش مجازی و سرگرمی‌های دیجیتال محسوب می‌شود.

انجام سریع اسکن

EinScan H قادر است تا ۱۲۰۰۰۰۰ نقطه در ثانیه (۲۰ فریم بر ثانیه) در حالت اسکن بدن و ۷۲۰۰۰۰ نقطه را حین اسکن چهره اسکن کند. از این‌رو برای اسکن سریع اجسام بزرگ مناسب است. به گفته‌ی Shining 3D اسکن تمام بدن و صورت را می‌توان در کمتر از ۲ دقیقه با این اسکنر به انجام رساند. نکته‌ی مهم و حائز اهمیت، سوئیچ روان در حالات مختلف اسکن است که به سرعت در هر لحظه موقعیت‌‌های گوناگون سوژه را هدف قرار می‌دهد.

جزئیات اسکن

به ادعای Shining 3D، این اسکنر دارای رزولوشنی معادل ۰.۲۵ میلی‌متر است. به لطف دوربین داخلی تمام‌رنگی اسکنر، علاوه بر ثبت هندسه، داده‌های مربوط به بافت سوژه را هم ضبط می‌کند. اقدامات پس از پردازش همچون ساده‌سازی داده، پر کردن شکاف، صاف کردن، تیز کردن، اندازه‌گیری و حرکت این امکان را برایتان فراهم می‌کند که از اسکن خود نهایت بهره را ببرید.

علی رغم این قابلیت‌ها EinScan H واجد برنامه‌هایی همچون پلاگین و بازی، نرم‌افزار بصری و طراحی ارگونومیک است که تجربه‌ی اسکنی راحت را نوید می‌دهد.

 

دقت اسکنر سه بعدی «این اسکن اچ» برابر با ۰.۰۵ میلی‌متر است برای هر شات است. همچنین دقت حجمی این اسکنر برابر با ۰.۰۵+۰.۱ میلی‌متر بر هر متر است.

برای اطلاع از قیمت روز اسکنر سه بعدی «اِین اسکن اِچ» با ما تماس بگیرید.

✔ تجهیز این اسکنر با نور ال ای دی و مادون قرمز، آن را برای دستیابی به اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی و با جزئیات کامل مناسب می‌سازد. توانایی بالا در ضبط دقیق داده‌ها موجب شده تا این اسکنر برای اسکن سه بعدی بدن، صورت و حتی موی بسیار مناسب باشد.

بله، به دلیل نامرئی بودن نور مادون قرمز، اسکن صورت را می‌توان با چشم غیر مسلح و کاملا ایمن و راحت انجام داد.

حالت اسکنStandard Scan | Body Scan | Face Scan
دقت هر شات (Single Shot Accuracy)۰.۰۵ میلی‌متر (در حالت اسکن استاندارد و اسکن بدن) | ۰.۰۶ میلی‌متر (در حالت اسکن صورت)
دقت حجمی (Volumetric Accuracy)۰.۰۵ + ۰.۱ میلی‌متر بر متر (در حالت اسکن استاندارد و اسکن بدن)
منبع نورWhite Light LED (برای اسکن استاندارد و اسکن بدن) | Infrared Light (برای اسکن چهره و صورت)
سرعت اسکن۱.۲۰۰.۰۰۰ نقطه بر ثانیه، ۲۰ فریم بر ثانیه (برای حالت‌های اسکن استاندارد و اسکن بدن)
فاصله نقاط (Point Distance)۰.۲۵-۳ میلی‌متر (برای حالت اسکن استاندراد) | ۰.۵-۳ میلی‌متر (برای حالت‌های اسکن بدن و اسکن صورت)
عمق میدان (Depth of Field)۲۰۰-۷۰۰ میلی‌متر (برای حالت‌های اسکن استاندارد و اسکن بدن) | ۲۰۰-۱۵۰۰ میلی‌متر (برای حالت اسکن صورت)
بیشینه میدان دید (Maximum FOV)۴۲۰-۴۴۰ میلی‌متر (برای حالت‌های اسکن استاندارد و بدن) | ۹۰*۷۸۰ میلی‌متر (برای حالت اسکن صورت)
Align ModesMarkers Alignment, Feature Alignment, Hybrid Alignment, Texture Alignment (برای حالت اسکن استاندارد) | Feature Alignment (برای حالت‌های اسکن بدن و صورت)
Camera Frame Rate۵۵ فریم بر ثانیه
فایل‌های خروجیOBJ; STL; ASC; PLY; P3 ; 3MF
وزن اسکنر۷۰۳ گرم
ابعاد اسکنر۲۳۷*۱۱۰*۱۰۸ میلی‌متر
سیستم عامل مورد نیازWin10,(64bit)
فاصبه کاری (Working Distance)۴۷۰ میلی‌متر
دوربین رنگیِ داخلیدارد
استاندارد اتصالاتUSB 3.0
بازه‌ی دمایی کاری۰-۴۰ درجه سانتی‌گراد
بازه‌ی رطوبت کاری۱۰-۹۰ درصد
مشخصات فنی کامپیوتر مورد نیازGraphics card: NVIDIA GTX/RTX series cards, higher or equal to GTX 1080;Video memory:≥4G;Processor:I7-8700;Memory:≥32GB
گواهینامه‌های اسکنرCE,FCC,ROHS,WEEE,KC