فروخته شده

Revopoint Pop

۰ تومان

ناموجود

ناموجود

آشنایی بیشتر با محصول

اگر به فعالیت در حوزه‌ی پرینت سه بعدی علاقه‌مندید، باید بدانید که داشتن یک اسکنر با دقت و کیفیت بالا از ملزومات این مسیر است. اسکنرهای سه بعدی، یا دقت بالایی دارند و بسیار گران هستند یا دقت کمتری دارند و مطابق با استانداردهای کاربران نیستند. ضمن اینکه این اسکنرها معمولا از لیزر یا منابع نور مرئی که برای چشم مزاحمت ایجاد می‌کند، استفاده می‌کنند.  Revopoint POP 3D Scanner اسکنر بسیار مقرون به صرفه‌ای است که کارایی آن در حد اسکنرهای سه بعدی صنعتی است.

POP از جدیدترین اسکنرهای سه بعدی قابل حمل است که قادر است اسکن‌هایی با دقت فوق‌العاده بالا در حدود ۰.۳ میلی‌متر (جایی که چشم غیرمسلح حتی نمی‌تواند آن را تشخیص دهد) ارائه کند. اسکنر سه بعدی Revopoint POP 3D Scanner از یک گوشی هوشمند بزرگتر نیست بنابراین به راحتی می‌توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید.

عملکرد قوی و قدرتمند

به دنبال یک اسکنر سه بعدی با دقت و سرعت بالا هستید که مدلهای با کیفیتی را پرینت بگیرید؟ اسکنر سه بعدی Revopoint POP یک اسکنر تمام‌رنگی با قابلیت اسکن نامحدود است که دقتی معادل ۰.۳ میکرومتر و سرعتی برابر با ۸ فریم بر ثانیه دارد.

این اسکنر سه بعدی مجهز به دوربین دو چشمی است که دقت بالای ابر نقاط به دست آمده را تضمین می‌کند.

پوشش جزئیات با اسکن از زوایای متعدد

Revopoint pop با همگام‌سازی زوایای مختلف اسکن و فناوری تراز خودکار قادر است تصویر واضح و تقویت شده‌ای از مدل ارائه دهد.

تصویربرداری دقیق و با وضوح بالا

دقت اسکنر، مولفه‌ای است که مستقیما با کیفیت چاپ سه بعدی مرتبط است و مطمئنا نباید آن را نادیده گرفت. این اسکنر با دقت بالا، قادر است رنگ‌ها و بافت‌های پیچیده‌ را به دقت به ثبت برساند. 

حمل و نقل راحت و مناسب برای همه‌ی محیط‌ها

POP با ۲۰۰ گرم وزن بسیار سبک و جمع و جور بوده و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد. ضمنا این اسکنر از سیستم‌های مختلف Windows، Mac، Andriod، IOS پشتیبانی می‌کند.

فناوری ایمن و ضد تابش نور

احتمالا اسکن صورت انسان یا حیوان با لیزر یا اسکنر نور سفید، به راحتی ممکن نباشد. Revopoint POP از نور نامرئی مادون قرمز استفاده می‌کند تا جلوی تحریکات نور شدید گرفته شود. بنابراین به راحتی می‌توانید صورت شخص را اسکن کنید بدون اینکه او چیزی از اسکنر احساس کند و در نهایت اسکنی با دقت بالا و بافت واقعی از چهره‌ی او داشته باشید. 

نرم‌افزار پردازش کاربرپسند

اسکنر POP دارای عملکرد تراز خودکار و ویرایش سفارشی است و این امر سرعت تولید مدل‌های سه بعدی را بالا می‌برد. با نمایش مداوم نتایج اسکن، تمامی اطلاعات مربوط به سوژه و روند انجام پروسه در نرم‌افزار در لحظه نشان داده می‌شود. چنانچه فرآیند اسکن با مشکل مواجه شد، می‌توان فرایند اسکن را لغو و اصلاح آن را از سر گرفت. از این رو این اسکنر برای بازسازی آثار هنری و فرهنگی گزینه‌ی مناسبی است.

عملکرد بهبود یافته با ابزارهای جانبی

POP لوازم جانبی زیادی دارد که برای پایداری و سرعت آن طراحی شده است. میز گردان ۳۶۰ درجه، نگهدارنده تلفن چند منظوره، نور ملایم LED برای عکاسی و موارد دیگر از جمله‌ی این لوازم به شمار می‌آیند.

 

اگر هنوز به اندازه‌ی کافی مهارت ندارید، می‌توانید از اسکن سه بعدی فقط با تماشای انجام خودکار آن به کمک یک صفحه گردان لذت ببرید. برای اسکن صورت یا بدن انسان کافی است اسکنر را در حالت اسکن بدن تنظیم کنید و یک مدل چهره یا بدن سه بعدی واقعی به دست آورید.

وجود کابل‌های زیاد در اسکنر، کار با آن‌‌ها را دشوار می‌کند. طراحی مینیمال Revopoint POP تنها با یک کابل usb، موجب سهولت در فرآیند اسکن می‌شود.

 

دقت POP تا 0.3 میلی متر است. موارد کاربری زیادی در Sketchfab وجود دارد که می توانید نتایج واقعی را مشاهده کنید.

برای اطلاع از قیمت روز اسکنر سه بعدی «Revopoint POP» با ما تماس بگیرید.

https://www.revopoint3d.com/download/3d-scanner-app لینک دانلود این نرم‌افزار است. نسخه‌ی مناسب از نر‌م‌افزار را متناسب با دستگاه خود پیدا کنید.

سرعت اسکن با این اسکنر، ۸  فریم بر ثانیه است.

جدول مشخصات فنی

سبد خرید

Revopoint Pop

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.