در حال حاضر محصولات موجود در سه‌بعدی شامل برندهای کریلیتی (Creality)، شاینینگ (Shining3D) و اِنی‌کیوبیک (Anycubic) می‌شود. به دلیل شرایط موجود در کشور و تحریم‌ها، ارائهٔ گارانتی و خدمات پس از فروشِ مستقیم از طرف کمپانی‌های سازندهٔ محصولات موجود در فروشگاه سه‌بعدی امکان‌پذیر نیست. ولی سه‌بعدی در همکاری با نمایندگی‌هایش سعی می‌کند تا خدمات پیش و پس از فروشِ باکیفیتی ارائه دهد که چالش‌های احتمالی مشتریانش را از پیش رو بردارد.

گارانتی اصالت محصول

کلیهٔ محصولات سه‌بعدی دارای گارانتی اصالت محصول هستند. به این معنی که کلیهٔ محصولات بدون هیچ کم‌وکاستی و در قالب پکیج اصلی کمپانی سازنده، به مشتریان ارسال می‌شود.

گارانتی سلامت محصول

کلیهٔ محصولات موجود در فروشگاه سه‌بعدی دارای گارانتی سلامت محصول هستند. به این معنی که در صورت خرابی و عدم سلامت بسته‌بندی و محصول ارسالی، تا ۲۴ ساعت امکان اطلاع مشکل به پشتیبانی سه‌بعدی و در ادامه مرجوع کردن آن کالا است.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش محصولات سه‌بعدی شامل مشاورهٔ فنی، مشاورهٔ کسب‌وکار، تامین قطعات یدکی و مصرفی، تامین مواد مصرفی پرینترهای سه‌بعدی، تعمیر تجهیزات و همچنین ارائهٔ خدمات فنی همچون طراحی با شرایط ویژهٔ مشتریان سه‌بعدی است.

راه‌اندازی و آموزش

کلیه اسکنرها و پرینترهای سه‌بعدی موجود در فروشگاه سه‌بعدی شامل خدمات آموزش راه‌اندازی و استفاده می‌شوند. مشتریان بلافاصله پس از تهیهٔ اسکنر یا پرینتر سه‌بعدی می‌توانند با حضور در نمایندگی وبسایت سه‌بعدی، آموزش‌های لازم و کافی برای راه‌اندازی و استفاده از آن دستگاه را از کارشناسان ما دریافت کنند.