Shining3D EinScan H

آشنایی بیشتر با محصول

نگاه کلی

امروزه دیگر می‌توانیم یک اسکنر سه بعدی دستی و قابل حمل پیدا کنیم که هزینه‌ی زیادی هم نداشته باشد و از طرفی برای اسکن اجسام با اندازه‌های مختلف به خوبی عمل کند. Shining 3D سازنده‌ای که آن را به خاطر اسکنرهای سه بعدی حرفه‌ایش می‌شناسیم (اگرچه چاپگرهای سه بعدی هم تولید می‌کند) سری اسکنرهای EinScan خود را با دو محصول هیبریدی جدید رونمایی کرد : EinScan H و EinScan HX.

EinScan H از جمله اسکنرهای قابل حمل است که دو منبع نور را در خود جای داده تا برنامه‌ها و نیازهای مختلف اسکن را برطرف نماید. تجهیز این اسکنر با نور LED و مادون قرمز، آن را برای دستیابی به اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی و با جزئیات کامل مناسب می‌سازد. توانایی بالا در ضبط دقیق داده‌ها موجب شده تا EinScan H برای اسکن سه بعدی بدن، صورت و حتی موی بسیار مناسب باشد. از طرفی وجود یک دوربین رنگی داخلی با میدان دید بزرگ به این اسکنر کمک می‌کند تا در عرض چند دقیقه اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی را انجام دهد. ضمنا برای اهداف حرفه‌ای و تجاری، معماری و مدل‌سازی سه بعدی، طراحی مولد و مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و اسکن بدن انسان گزینه‌ی بسیار مطلوبی است.

مروری بر مشخصات کلی Shining 3D’s EinScan H

منبع نور هیبریدی 

همان‌طور که گفتیم وجود دو منبع نور در این اسکنر موجبات اسکن سریع اجسام یا بدن را بدون نیاز به هیچ نشانگری فراهم می‌کند. شواهد حاکی از آن است که استفاده از این اسکنر در به دست آوردن ‌داده‌های اسکن مو و سایر نقاط تیره رنگی که چالش برانگیز است، بسیار موثر است. افزون بر این به دلیل نامرئی بودن نور مادون قرمز، اسکن صورت را می‌توان با چشم غیر مسلح و کاملا ایمن و راحت انجام داد. با وجود چنین قابلیت‌هایی این اسکنر گزینه‌ی مناسبی در صنعت پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی، هنر، نمایش مجازی و سرگرمی‌های دیجیتال محسوب می‌شود.

انجام سریع اسکن

EinScan H قادر است تا ۱۲۰۰۰۰۰ نقطه در ثانیه (۲۰ فریم بر ثانیه) در حالت اسکن بدن و ۷۲۰۰۰۰ نقطه را حین اسکن چهره اسکن کند. از این‌رو برای اسکن سریع اجسام بزرگ مناسب است. به گفته‌ی Shining 3D اسکن تمام بدن و صورت را می‌توان در کمتر از ۲ دقیقه با این اسکنر به انجام رساند. نکته‌ی مهم و حائز اهمیت، سوئیچ روان در حالات مختلف اسکن است که به سرعت در هر لحظه موقعیت‌‌های گوناگون سوژه را هدف قرار می‌دهد.

جزئیات اسکن

به ادعای Shining 3D، این اسکنر دارای دقتی معادل ۰/۲۵ میلی‌متر است. به لطف دوربین داخلی تمام‌رنگی اسکنر، علاوه بر ثبت هندسه، داده‌های مربوط به بافت سوژه را هم ضبط می‌کند. اقدامات پس از پردازش همچون ساده‌سازی داده، پر کردن شکاف، صاف کردن، تیز کردن، اندازه‌گیری و حرکت این امکان را برایتان فراهم می‌کند که از اسکن خود نهایت بهره را ببرید.

علی رغم این قابلیت‌ها EinScan H واجد برنامه‌هایی همچون پلاگین و بازی، نرم‌افزار بصری و طراحی ارگونومیک است که تجربه‌ی اسکنی راحت را نوید می‌دهد.

فایل‌های مرتبط با محصول

آیکن فایل پی دی اف pdf icon

کاتالوگ محصول (انگلیسی)

پرسش‌های پرتکرار

دقت اسکنر سه بعدی Shining Einscan H چقدر است؟

✔ دقت اسکنر سه بعدی Einscan H برابر با ۰/۲۵ میلی‌متر است.

فرمت فایل خروجی اسکنر سه بعدی Einscan H چقدر است؟

✔ OBJ، STL، ASC، PLY، P3، 3MF

قیمت پرینتر سه بعدی Einscan H قدر است؟

✔ در حال حاضر قیمت این اسکنر در بازارهای جهانی چیزی در حدود ۵۰۰۰ دلار ست که نسبت به «Einscan H» بسیار مقرون به صرفه تر است.

آیا اسکنر سه بعدی Einscan H برای اسکن بدن مناسب است؟

✔ تجهیز این اسکنر با نور LED و مادون قرمز، آن را برای دستیابی به اسکن‌های سه بعدی تمام‌رنگی و با جزئیات کامل مناسب می‌سازد. توانایی بالا در ضبط دقیق داده‌ها موجب شده تا این اسکنر برای اسکن سه بعدی بدن، صورت و حتی موی بسیار مناسب باشد.

آیا اسکنر سه بعدی Einscan H برای بدن ایمن است؟

✔ بله، به دلیل نامرئی بودن نور مادون قرمز، اسکن صورت را می‌توان با چشم غیر مسلح و کاملا ایمن و راحت انجام داد.

جدول مشخصات فنی

وزن 703 گرم
ابعاد 108 × 110 × 237 میلی‌متر
دقت هر شات

0.05mm (Standard and Body Scan), 0.06mm (Face Scan)

دقت حجمی

0.1mm/m

منبع نور

Infrared Light, White Light LED

سرعت اسکن

1200000points/s, 20frame/s

رزولوشن اسکن

0.25-3mm(Standard Mode), 0.5-3mm(Face Scan Mode)

عمق میدان

200-1500mm(Face Scan Mode), 200-700mm(Standard Mode)

بیشینه میدان دید

420-440mm(Standard Mode), 90-780mm(Face Scan Mode)

مدهای ترازبندی

Feature Alignment, Hybrid Alignment, Markers Alignment, Texture Alignment

مشخصات دوربین

55frames/s, دارای دوربین رنگی داخلی

فرمت فایل‌های خروجی

3MF, ASC, OBJ, P3, PLY, STL

سیستم عامل

Windows

فاصله کاری

470mm

نحوه انتقال فایل

USB 3.0

بازه دمایی کاری

0-40

بازه رطوبت کاری

10-90%

مشخصات فنی کامپیوتر مورد نیاز

Graphics card: NVIDIA GTX/RTX series cards, higher or equal to GTX 1080, Memory:≥32GB, Processor:I7-8700, Video memory:≥4G

گواهینامه‌ها

CE, FCC, KC, ROHS, WEEE

سبد خرید
shining-einscan-h

Shining3D EinScan H

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.