پرینتر سه‌بعدی

LISA 1.5؛ نسخه‌ی جدید پرینتر سه‌بعدی SLS کمپانی Sinterit

نسخه جدیدی از پرینتر سه بعدی اس ال اس| LISA 1.5 SLS 3D Printer| 3bowdi.com

پرینتر سه‌بعدی SLS لیزا – نسخه‌ی 1.5

3 سال بعد از این که Sinterit اولین محصولاتش را وارد بازار کرد، این کمپانی لهستانی نسخه‌ی جدیدی از پرینتر سه‌بعدی SLS لیزا را روانه‌ی بازار کرد. Sinterit در ابتدا با هدف ارائه‌ی یک پرینتر سه‌بعدی بستر پودری ارزان وارد این بازار شد، ولی هم‌اکنون به دنبال اهداف دیگری همچون افزایش ابعاد قابل ساخت و وضعیت تعادل گرمایی بهتر در قطعه است.

پرینتر سه بعدی lisa کمپانی sinterit پرینتر ۳ بعدی sls

پرینتر سه‌بعدی LISA؛ یک SLS با ابعاد چاپ بزرگتر

تغییراتی که در این پرینتر سه‌بعدی SLS صورت گرفت، بر اساس نظرهای کاربران آن است. Konrad Glowacki که هم‌بنیانگذار کمپانی Sinterit است می‌گوید: ” ما بسیار خوشحالیم که مشتریان ما در سراسر دنیا نظریات و پیشنهاداتشان را در مورد پرینتر سه‌بعدی LISA با ما در میان می‌گذارند”.
اگر بخواهیم بر روی تغییرات نسخه‌ی 1.5 پرینتر سه‌بعدی Sinterit نسبت به نسخه‌های قبلی آن تمرکز کنیم، باید گفت که بیشینه‌ی ابعاد پرینت سه‌بعدی در راستای Y دارای تغییرات چشم‌گیری بوده است. بیشینه‌ی ابعاد پرینت در راستای Y در پرینتر سه‌بعدی LISA به 245 میلی‌متر رسیده است(این اندازه در نسخه‌ی پیشین 227 میلی‌متر بود).

و اما نسخه‌ی جدید پرینترهای Sinterit

با وجود این که در نسخه‌ی جدید پرینتر سه‌بعدی LISA ابعاد صفحه‌ی ساخت تغییری نکرده است، منطقه‌ی در حال پرینت بهتر از نظر گرمایی مدیریت می‌شود و همچنین ابعاد ساخت بزرگتر است! علاوه بر این مدیرعامل این کمپانی اذعان دارد که بهبود سخت‌افزار نسخه‌ی جدید پرینتر سه‌بعدی Sinterit باعث شده که فرآیند پرینت سه‌بعدی مطمئن‌تر صورت پذیرد.
پرینتر سه بعدی lisa کمپانی sinterit

قطعه ساخته شده با پرینتر Lisa 1.5

برای خرید پرینتر سه‌بعدی SLS لیزا باید همانند خواهر بزرگترش قیمت پرینتر سه‌بعدی چگونه تعیین می‌شود؟ برابر با 4990 یورو پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر و سفارش(در ایران که نه!) این پرینت سه‌بعدی می‌توانید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *